СБУ затримала українців, які нелегально працювали в Африці

Varda.com.ua

У прес-службі Служби безпеки в цей вівторок розповіли про те, що співробітники розвідки викрили сімох українських громадян, які нелегальним шляхом надавали ремонтні послуги військової техніки в Африці. Самі громадяни виявилися фахівцями оборонно-промислового комплексу. Співробітниками СБУ було встановлено, що власник однієї з комерційних структур у Києві, а також власник бізнесу закордоном став організатором незаконної схеми з надання технічної підтримки іноземної авіації. Дана особа від імені своєї закордонної фірми укладав договори з представниками ВПС однієї з країн Африки, відповідно до яких, надавав послуги ремонтних робіт військової авіації.

У Службі безпеки підкреслюють, що до даної діяльності організатор незаконної схеми залучив й співробітників одного з українських підприємств. Дані особи взяли на роботі відпустку та приїхали в Африку для виконання ремонтних робіт військової техніки. Наголошується, що українці приїхали в країну та приступили до роботи без необхідного дозволу від Держслужби експортного контролю.

Зазначається, що представники спецслужби змогли затримати українців у столичному аеропорту, після того, як вони прибули з Африки. За результатами огляду багажу українців, силовики виявили технічну документацію для ремонтних робіт, а також договори про виконання даних робіт. Крім цього, у затриманих були знайдені запрошення, які стали підставою для оформлення віз, фотографії та відео з місця роботи на іноземній базі ВПС, а також певна сума грошей. На даний момент вирішується питання про висунення звинувачень затриманим.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*