Напади бездомних собак в Миколаєві на жінок і дітей

Dnl.dn.ua

Голова комунального підприємства «Центр захисту тварин» Олександр Голобородский в цей вівторок у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що в Миколаєві протягом останніх декількох днів вуличні собаки напали на дев’ятьох осіб. При цьому, серед постраждалих є діти та вагітні жінки. Він зазначив, що скарги від постраждалих приходять щодня. Тільки протягом останнього часу були отримані скарги про напад на двох жінок, одна з яких знаходиться в положенні, на двох дітей, а також на сімнадцятирічну дівчину.

Чиновник дивується місцевим зоотерористам. Він зазначив, що для них величезне значення мають ті грошові суми, які переводять їм на банківські картки за те, що вони знущаються з хворих тваринам. Вони роблять все можливе, щоб не допустити того, щоб тварин прибрали з вулиці. При цьому, вони розповідають про свою безмежну любов до безпритульних собак.

Крім цього, Голобородський зазначив, що скарги надходять щодня та їх чисельність весь час зростає. На доказ цьому, він опублікував список скарг місцевих жителів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*