Чого не вистачає українцям – основні загрози

akcenty.info

Згідно з результатами соціологічного дослідження, організаторами якого були КМІС, Центр Разумкова та соціологічна група Рейтинг, стали відомі ті фактори, в яких жителі країни бачать найбільшу загрозу. Таким чином, близько шістдесяти відсотків всіх респондентів вважають, що на даний момент найактуальнішою проблемою є занепад вітчизняної економіки, ще п’ятдесят дев’ять відсотків вважають, що найбільш небезпечною є масова еміграція населення.

Близько п’ятдесяти одного відсотка всіх опитаних вважають ключовою проблему зубожіння народу. Ще певна частина населення серед актуальних проблем виділяє девальвацію гривні, вимирання населення, розвал держави, збільшення злочинності, а також зниження показника здоров’я громадян. Водночас, чільну роль в наявних проблемах займають збройне зіткнення на сході країни, а також високий рівень корупції в державних структурах.

Не менш важливими українці вважають й проблеми в соціальній сфері. Найбільше громадян хвилює підвищення цінової політики на газ, зростання цін на харчові продукти, а також низькі пенсійні виплати та зарплати. Всі ці причини хвилюють, щонайменше, сорок два відсотки населення. Одночасно з цим, війна на сході хвилює лише третину опитаних респондентів.

Одночасно з цим, близько сімдесяти восьми відсотків респондентів, вважають, що держава обрала неправильний курс. Крім цього, визначили найбільш поширені відповіді на питання про те, чого не вистачає в державі. Таким чином, найчастіше громадяни кажуть, що в країні не вистачає миру, стабільності, порядку, достатку, а також єдності й справедливості.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*