На відновлення будівель в Ічнянському районі виділили 8,2 мільйона

armelleclub.com

В Чернігівській облдержадміністрації інформують, що для того, щоб відновити будівлі в Ічнянському районі, з держбюджету виділили понад восьми мільйонів гривень. Вказані гроші вже передали Ічнянській міськраді. Відзначається, що у населеному пункті за ці гроші планують провести ремонти у п’ятьох освітніх закладах та у тридцяти восьми будинках приватного сектору. Крім цього, дані кошти підуть на те, щоб надати житло десяти сім’ям, будинки яких були знищені в результаті вибуху на артилерійських складах.

В обласній адміністрації зазначили, що тиждень тому до області надійшли сто мільйонів гривень, які були виділені з резерву державного бюджету. Наразі розглядається питання ще по трьох пакетах документів, після їх узгодження додаткові кошти спрямують на проведення ремонтів. Водночас, у регіоні продовжуються роботи по відновлюванню будівель. Крім цього, у міськраді прийняли програму, яка передбачає ліквідацію надзвичайної ситуації та допомогу постраждалим.

Нагадаємо, що ще на початку жовтня в Ічнянському районі на Чернігівщині вибухнув склад з артилерійськими боєприпасами, в наслідок якого понад трьохсот об’єктів були пошкоджені, а шістнадцять будинків взагалі не підлягають відновлюванню.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*