Президент нагородив відомого кримського політичного діяча

Sud.ua

Чинний голова держави Петро Порошенко нагородив відомого громадського активіста, народного депутата та дисидента радянських часів Мустафу Джемілєва. Екс-керівник Меджлісу кримськотатарського народу став володарем Ордена Свободи.

Вручаючи держнагороду Джемілєву, Петро Порошенко відзначив внесок нагороджуваного в справу повернення кримського півострова, який в даний момент анексований Російською Федерацією. Також Президент зазначив його значну роль у звільненні кремлівських політичних в’язнів, які постраждали за захист України та стали жертвами несправедливих вироків на території РФ.

Виступаючи з приводу нагородження, Порошенко назвав Мустафу Джемілєва героєм українського та кримськотатарського народів, чий внесок в утвердження демократичних цінностей неможливо не оцінити.

Мустафа Джемілєв народився на території Кримської АРСР, разом зі своїми родичами був підданий депортації. Ще у вигнанні, до повернення на рідний півострів, Джемілєв став видатним громадським діячем, правозахисником і дисидентом, неодноразово переслідувався владою. В даний є народним депутатом України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*