Двоє українців США отримали вирок за незаконне постачання до РФ

delegado.grancursosonline.com.br

Жителів штату Каліфорнія місцевий суд засудив до різних строків перебування в місцях позбавлення волі за організацію незаконного постачання обладнання в Росію.

Слідство з’ясувало, що Наум Морговський, діючи спільно зі своєю дружиною Іриною, організував за налагодженою схемою постачання на російську територію деталей, необхідних для виготовлення тепловізорів.

Зловмисники вели незаконну діяльність з 2012 року протягом чотирьох з половиною років.

Подружня пара є уродженцями України, які пройшли натуралізацію в Сполучених Штатах. Подружжя здійснювало замовлення компонентів через свою фірму, запевняючи ділових партнерів, що закупівля компонентів проводиться не для експорту за межі США. Однак використовуючи різні продумані незаконні способи постачання, Наум та Ірина Морговські переправляли ці компоненти до РФ.

Вказується, що чоловік та жінка знали про необхідність дозволу Держдепу на такі операції, проте з їх боку не було зроблено спроб отримати його.

69-річний Наум Морговський отримав вирок дев’ятирічний строк ув’язнення та мільйон доларів штрафу. Його 67-річна дружина отримала півторарічний термін відбування покарання в місцях позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*