МОЗ зазначив новий спалах кору

o-beremennosti.com

Протягом минулих семи днів число українців, хворих на кір, збільшилося на тридцять п’ять відсотків у порівнянні з попереднім тижнем.

Всього протягом тижня діагноз «кір» отримали більш ніж 1600 українців різного віку, з них понад 1100 є неповнолітніми.

За 2018 рік вражені на кір 38 тисяч 108 осіб, з яких майже 24 тисячі — діти. До летальних наслідків привели 4 дорослих випадку та одинадцять дитячих захворювань.

Антирейтинг за чисельністю хворих на кір місцевих жителів очолила Львівщина (7 тисяч 845 громадян). Слідом за нею йде Івано-Франківщина (3 тисячі 816 чоловік) і Закарпатті (3 тисячі 582 людини).

Представники Міністерства охорони здоров’я повідомили, що на 8 листопада медустанови мали більш ніж півмільйона вакцин проти паротиту, краснухи та кору.

У відомстві зазначають, що найбільший приріст випадків діагностування кору відбувається в регіонах, де спостерігаються найнижчі показники планової вакцинації населення. У МОЗ запевнили, що кількість вакцин для планової вакцинації та посиленої імунізації є цілком достатнім. Також в повідомленні Міністерства нагадується, що процедура вакцинації відповідно до затвердженого календарного графіку є безкоштовною для всіх осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*