У Нідерландах сума виплат мігрантам перевищила мільйон євро

Neweurope.eu

Інформвидання «Dutchnews» інформує, що в імміграційній службі Нідерландів мігрантам виплатили грошові компенсації, загальна сума яких перевищує мільйон євро. Таке рішення було прийнято у зв’язку із затягуванням рішення служби про право біженців залишитися в державі. В імміграційній службі Нідерландів підкреслюють, що рішення щодо прав мігрантів затягувалися у зв’язку з тим, що в структурі зафіксований дефіцит співробітників.

Одночасно з цим, інформаційне агентство передає, що на цьому виплати не тільки не зупиняться, але й стануть зростати. Причиною цьому є ще тисячі звернень, які досі ніхто не розглянув. На даний момент іммігранту, який бажає оселитися в Нідерландах, слід очікувати відповіді на запит про право залишитися в державі більше року.

Необхідно відзначити, що, відповідно до чинного законодавства країни, дана процедура повинна здійснюватися протягом шести місяців. В аналогічні терміни на даний момент приймаються рішення й про возз’єднання сімей. Підкреслимо, що за поточний рік в країні розглянули близько тисячі звернень від мігрантів, в той час як ще понад три з половиною тисячі тільки очікують свого розгляду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*