Італія ігнорує загрозу санкцій ЄС

Www1.wdr.de

Голова італійського Мінфіну Джованні Тріа відправив П’єру Московісі, комісару Європейського Союзу з питань економіки, та віце-президенту ЄК Валдісу Домбровскісу відповідь на їх вказівку переробити держбюджет його країни таким чином, щоб він не порушував фіскальні положення ЄС.

Згідно відповіді італійського міністра, його уряд пішов лише на незначну поступку Брюсселю, припускаючи так звані «захисні застереження». Вони ініціюються за замовчуванням для перешкоджання досягнення планки держборгу в 2,4 відсотка від ВВП. Також врегульовано продаж деякого нерухомого держмайна.

Після зустрічі з прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте віце-прем’єр-міністр та лідер політсили «П’ять зірок» Луїджі Ді Майо запевнив, що дефіцит в 2,4 відсотка не буде перевищений. Також він запевнив, що економічне зростання Італії в 2019 році складе півтора відсотка.

Нагадаємо, що держбюджет Італії на наступний рік був розкритикований Єврокомісії, яка знайшла в ньому порушення фіскальних положень Європейського Союзу через те, що закладені в нього цифри збільшували й без того значний держборг.

Якщо Італія не домовиться з розмірами бюджетних видатків 2019 року, вона ризикує отримати санкції Брюсселя. Відомо, що офіційна відповідь Італії у відповідь на претензії Єврокомісії досі не опублікована.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*