В одеському суді розпочався розгляд справи мера Геннадія Труханова

Ukranews.com

У Малиновському одеському райсуді почався процес по справі місцевого мера Геннадія Труханова та інших високопоставлених осіб міста, обвинувачених у привласненні коштів міськбюджету за попередньою змовою та здійсненні розтрати в великих розмірах.

На самому початку процесу суддівська колегія обговорила питання організації прямої трансляції, яка ведеться на онлайн-ресурсі «Судова влада України». Обидві сторони судового процесу не мали заперечень.

Під час підготовчого засідання один із судових захисників міського голови заявив про клопотання щодо своїх процесуальних прав, вказавши на надмірне, на його думку, працівників мас-медіа на процесі.

Сторона звинувачення почала читання обвинувального акту, після чого судове засідання пішло на перерву в зв’язку з закінченням робочого періоду дня. Наступне засідання очікується 23 листопада.

Нагадаємо, що обвинувальний акт у відношенні одеського мера був направлений Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. Розслідування встановило причетність Геннадія Труханова та чиновників Одеської міськради в заволодінні бюджетними коштами міста в ході придбання будівель холдингу «Краян».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*