Проект по Brexit отримав урядове схвалення

Dw.com

Уряд Сполученого Королівства колективним рішенням схвалив угоду по Brexit. Про це заявила прем’єр-міністр Тереза Мей. Нарада Кабінету міністрів тривала п’ять годин.

Політик заявила, що підсумки наради є «рішучим кроком», який дозволяє острівній державі рухатися далі. Мей додала, що нинішня версія проекту з Brexit, що отримала схвалення, є найкращим варіантом з усіх, що могли бути узгоджені з представниками Європейського Союзу.

Мей підкреслила, що її обов’язком перед Великобританією є рішення в національних інтересах, та висловила «серцем і свідомістю» свою впевненість у дотриманні британських інтересів в ході прийняття урядового рішення.

На даний момент по обидва боки Ла-Маншу очікується виступ головного парламентера з Brexit з боку Брюсселя Мішеля Барньє.

Вихід Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу, що отримав в мас-медіа назву Brexit, був визначений референдумом 2016 року, в ході якого піддані Її Величності підтримали ініціаторів голосування — євроскептиків та консерваторів, які тоді були опозицією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*