Порошенко не кричав на митрополита Київського і всієї України

Sq.com.ua

Отець Павло, митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ (Моспатріархату) спростував в коментарі засобам масової інформації новину про те, що Президент нібито зірвався на крик в ході телефонної розмови з церковним предстоятелем УМП МП Онуфрієм.

Запевнивши журналістів, що інформація про «крики» є неправдивою, отець Павло додав, що духовний та державний лідери обговорювали ймовірні особисті зустрічі у майбутньому.

Інформація про напружену телефонну розмову між Петром Порошенком та митрополитом Онуфрієм поширилася 14 листопада. Журналісти деяких видань стверджували, що Президент напередодні собору УПЦ МП накричав на предстоятеля цієї релігійної організації та не з’явився на запланований в його графіку захід.

Нагадаємо, що на початку жовтня Константинопольські ієрархи підтвердили свій намір дати Україні статус автокефалії, для чого були зняті анафеми з предстоятелів УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ. У відповідь духовенство РПЦ розірвало відносини з Фанаром та оголосило Вселенського Патріарха розкольником.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*