РФ оскаржить вердикт по тримільярдному боргу Києва

Finagent.am

Мінфін РФ зайнявся оскарженням в британському Верховному суді вердикту нижчої інстанції у справі по українському боргу в три мільярди доларів США.

Розгляд апеляції очікується не раніше червня наступного року, повідомляють в російському держоргані.

Нагадаємо, що у вересні поточного року Апеляційний суд Англії виніс вердикт за скаргою української сторони на рішення лондонського Високого суду за борговим спору з Російською Федерацією. Високий суд був зобов’язаний знову розглядати українсько-російська справу з урахуванням політичного аспекту. Причиною додаткових розглядів в цьому питанні стало з’ясування факту, чи здійснював Кремль тиск на Україну в ході видачі кредиту.

В кінці вересня український Президент Петро Порошенко заявив, що українська сторона не зобов’язана виплачувати борг Москві через втечу Віктора Януковича (в чиє Президентство відбулося отримання кредиту), який, за твердженням голови держави, вивіз ці гроші під час від’їзду з України.

Російський кредит є суверенними єврооблігаціями на суму в три мільярди доларів США, отримані в кінці 2013 року. Україна обслуговувала борг до кінця 2015 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*