Держстатистика: зарплати вистачає тільки на їжу

Hyser.com.ua

За даними, які оприлюднила Державна служба статистики України, виходить, що українцям зарплат вистачає тільки на їжу і зовсім трошки на інші витрати, як то кажуть — на «дрібниці життя».

Статистика свідчить: більше половини своїх зарплат, а точніше 53%, люди витрачають на покупку їжі. Також на оплату комуналки йде близько 14% від загального доходу і лише 8% на інші витрати.

Однак, є ймовірність, що зовсім скоро графа «інші витрати» зникне взагалі, бо за прогнозами голови Асоціації постачальників України, вже до Нового року в Україні хліб подорожчає ще на 5%. До того ж підвищення цін очікується не тільки на хлібобулочні вироби, але і на низку інших продуктів, таких як: фрукти, овочі, цукор, крупи та м’ясо – від 2 до 10%.

І ось виникає законне питання: куди ж ще вище? Якщо за висновками експертів, зараз вже деякі продукти, зокрема, білий хліб, в Україні дорожче, ніж в Європі.

Міністр соціальної політики України, Андрій Рева вважає інакше, — мовляв, всі біди від того, що українці багато їдять, тому і йде майже вся зарплата на продукти. Перебуваючи за межею бідності, люди, нібито, вважають за краще не накопичувати гроші, а проїдати їх.

Після такої відповіді українського політика, складається враження, що всі європейці сидять на дієті, а на зекономлені на продуктах гроші подорожують по світу, купують собі автомобілі, будинки і дачі. І хай хтось скаже, що у них все це придбано в кредит, у нас навіть кредит – це розкіш, яку можуть дозволити собі не всі. Але, якщо їсти один раз на тиждень, можливо на кредит і вистачить, але це не точно!

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*