Аваков з Полтораком розподіляють гроші Януковича

kmu.gov.ua

Степан Полторак, міністр оборони України, та Арсен Борисович Аваков, голова МВС, розійшлися в думках про те, як правильно розподілити 5 мільярдів гривень, що належали раніше втікачу Януковичу. У кожного є своя ідея, як саме слід розподіляти та ефективно застосовувати ці засоби. Це з’ясувалося вчора в ході засідання кабміну.

І міністр оборони, і міністр внутрішніх справ представили на засіданні кожен свій власний проект рішення з даного питання. Як відомо, гроші ці були конфісковані у Президента-втікача, Віктора Януковича, бо вони були отримані злочинним шляхом. Правда, як відомо, в суді це доведено не було, але, так чи інакше, тепер вони належать державі, і це вже непогано.

Степан Полторак пропонує використовувати гроші по-військовому – відразу 4 млрд гривень має бути витрачено на закупівлю військової техніки для нашої армії, модернізацію збройних сил та ще мільярд — на будівництво об’єктів військової інфраструктури.

Арсен Борисович, у свою чергу, запропонував знайти цим грошам більш широке застосування і поводився більш скромно. На думку глави МВС, 2 мільярди слід перевести на рахунки іпотечної установи для того, щоб можна було забезпечити житлом працівників поліції на умовах фінансового лізингу, 125 мільйонів — на закупівлю пожежних автомобілів для ДСНС, 125 мільйонів подарувати Нацполіції, і ще 49 мільйонів виділити на спецтехніку для прикордонників.

Оксана Маркарова, виконувач обов’язків міністра фінансів поінформувала, що остаточного рішення поки немає, тому що Гройсман відправив всі ці пропозиції на доопрацювання ще на три дні.

Варто нагадати, що «у Януковича» було конфісковано 1,5 млрд. $, але це були навіть не гроші, а облігації внутрішньої позики. З цих коштів 14 мільярдів гривень вже були витрачені. Адвокат екс-президента, Віталій Сердюк, тоді заявив, у свою чергу, що його підзахисний не має жодного відношення до цих грошей та заявив про те, що подає до суду на Луценка, який озвучив таку інформацію. Сердюк уточнив, також, що у нього є всі виписки про рахунки Януковича з Ощадбанку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*