Скільки коштував ремонт куполу Верховної Ради?

oligarh.media

Вчора стало відомо, що реставрацію купола на Верховній Раді завершили, та й витратили не так вже й багато, всього 6,7 мільйона гривень. В уряді запевняють, що на дані ремонтні роботи було закладено близько 7,5 мільйонів гривень, однак вдалося заощадити.

У ВР розповіли, що реставрація купола востаннє проводилася у 1948 році, після авіаудару, який був нанесений під час Другої світової війни, а це 70 років тому.
Тому сьогодні на головному адміністративному будинку нашої країни, а точніше його даху, були поміняні скла, пофарбовані та оброблені герметиками металеві конструкції. Всього було витрачено 650 метрів армованого скла, 1400 л сучасних герметиків, 2 т нержавіючої сталі та 0,5 т фарби.

Безперечно, реставрація будівлі, а вже тим більше Верховній Раді, це дуже важливо. Але ось чи доречно зараз витрачати 6,7 мільйона гривень на цей ремонт? Адже країна знаходиться в економічній кризі, борги перед МФВ ростуть, ціни на харчові продукти та газ теж ростуть, а от заробітна плата у громадян досі мала. Не мало важливим фактором є те, що зима вже «стукає» у двері, а Нафтогаз відмовляється постачати свою продукцію, як раз таки з-за боргів.

Так не логічно б було насамперед вирішити більш важливі проблеми громадян, а вже потім займатися реставрацією будівлі? До речі, чиїм коштом був здійснений ремонт? Ах так, мабуть, шляхом податків громадян нашої країни. Ось так люди працюють, отримують маленьку зарплату, сидять без опалення, а влада витрачає гроші на облагородження свого «дому». Мабуть, готуються до нового господаря.

Нагадаємо, що будівлю Верховної Ради було побудовано в 1939 році за проектом архітектора Володимира Заболотного.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*