Борг держави по зарплаті перевалив за позначку 2,5 мільярда гривень

dengi.ua

Борги по зарплаті у сфері держсектору перейшли позначку у 2 мільярди 560 мільйонів гривень. Про це повідомив парламентський сайт.

У Комітеті ВР з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення обговорили поточний стан справ з зарплатними боргами. Сергій Каплін, який обіймає посаду голови Комітету, заявив, що становище з виплатою окладів в державному секторі протягом останніх років лише погіршувалося.

Борги накопичуються, а кількість «бюджетників», які не отримали своєчасно щомісячну заробітну плату, лише збільшується, зазначив комітетський глава. Розчарування українців в діях влади та силі закону посилюється, додав Каплін.

З суми в більш ніж 2 з половиною мільярди гривень боргу держави перед працівниками різних відомств та організацій державного сектору, одна третина є боргом перед персоналом економічно активних підприємств. Приблизно п’ятдесят відсотків боргу — це невиплачена заробітна плата співробітникам підприємств, які знаходяться у віданні центральних органів виконавчої гілки української влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*