Рука «Кремля» напала на Андріївську церкву

news.liga.net

Сьогодні вранці було скоєно напад на будівлю Андріївської церкви в Києві. Про напад повідомив голова Інформаційного управління УПЦ-КП архієпископ Євстратій (Зоря). За його словами, напад було скоєно близько восьмої години ранку. Двоє невідомих кинули у двері будівлі церкви, яка зараз перебуває на реконструкції, дві скляні пляшки із коктейлем «Молотова». На щастя напад не спричинив загоряння. Проте зловмисників затримати не вдалось.

Охорона церкви відразу повідомила про інцидент у поліцію, та зробила спробу затримати зловмисників. Проте нападники втекли з місця, застосувавши проти охорони газові балончики. Пізніше зі слів архієпископа стало відомо, що у результаті переслідування постраждав священик Київського Патріархату – комендант приміщення. За фактом нападу правоохоронними органами було відкрито впровадження. Зараз вирішується, яким чином кваліфікувати подію.

Нагадаємо, напередодні набув чинності закон про передання Андріївської церкви, яка є складовою Національного заповідника “Софія Київська” у постійне та безкоштовне користування Вселенському Патріархату для здійснення богослужінь. Аби прискорити процес передачі історичної пам’ятки, реконструкцію церкви було прискорено.

Представники УПЦ-КП вже зазначили, що напад на церкву, імовірно, пов’язаний із діяльністю “поплічників Москви”, які намагаються завадити передачі церкви Вселенському Патріархатові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*