УПЦ МП: проведення Об’єднавчого собору може бути незаконним

olegbaranovskyi.com

Керівник юрвідділу Української Православної Церкви (Моспатріархату) Олександр Бахов у своєму Facebook-запису заявив про ймовірне фальсифікування підписів ієрархів УПЦ МП для очікуваного Об’єднавчого собору (духівництво різних церков України).

Таким чином протоієрей прокоментував заяву Симеона, митрополита Вінницького і Барського, який на зустрічі з головою держави Петром Порошенком заявив, що на поточний момент п’ятнадцять архієреїв УПЦ МП солідаризувалися з ним в справі об’єднання православних церков в одну автокефальну.

Звістку про п’ятнадцять архієреїв Олександр Бахов, який запідозрив підробку підписів цих ієрархів, порівняв з історією створення Київського Патріархату. Відзначивши, що в тому випадку запрошені з’явилися на собор «через обман», цього разу представників духівництва, яких заманити не вдалося, можуть замінити довіреністю від них. Він попросив високопоставлених служителів УПЦ МП бути уважнішими через те, що ті можуть «взяти участь» у заході, навіть не знаючи про це.

Нагадаємо, що Об’єднавчий собор призначений на 22 листопада поточного року. На ньому очікується представник Фанара. УПЦ МП заявила, що відмовляється брати участь в заході.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*