Євген Комаровський: у нас багато тих, хто стурбований комуністичним минулим

Sanatate.md

В інтерв’ю, даному телеканалу NewsOne провідний фахівець з педіатрії Євген Комаровський прокоментував суспільну дискусію про зміну підходу до Міжнародного Жіночого Дня, який відзначається у світі 8 березня.

Він позначив своє різке неприйняття подібних ініціатив, назвавши основною проблемою те, що постійно вживаються спроби розділити людей, змушуючи тих сперечатися «до хрипоти» та бійок з усіх питань, включаючи тему національності. Він нагадав, як в Україні звучали теми по змінах у сфері релігії, мови, подорожей тощо.

Педіатр назвав «стурбованими комуністичним минулим» тих осіб, які проводять взаємозв’язок між комуністичною ідеологією та Міжнародним Жіночим Днем.

Також Комаровський прокоментував повсюдні перейменування в нашій країні. Він зазначив, що давати топоніми для будинків, вулиць, заводів і населених пунктів можуть лише ті, хто брав участь в їх будівництві. Він запропонував, щоб побудованому за часів царського режиму повернули назву тієї епохи. Замість топоніма на честь чергового героя, додав педіатр, краще назвати якусь із вулиць «Ромашковою».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*