У Миколаєві за хабар затримано борця з корупцією

vesti.kg

Обласна прокуратура Миколаївщини повідомила, що її співробітниками було проведено затримання заступника керівника відділу при Миколаївській міськраді, який відповідав в тому числі за протидію корупції.

Чиновник був затриманий «на гарячому», під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі однієї тисячі доларів США. Також співробітники миколаївської прокуратури провели затримання сторонньої особи, залученої до протиправних дій — місцевого приватного підприємця.

Як стало відомо на поточний момент, корупціонер вимагав у миколаївського бізнесмена хабар розміром в п’ять тисяч доларів у зв’язку з закінченням терміну оренди земельної ділянки, на якому той вів роздрібну торгівлю.

Вирішується питання про повідомлення порушникам закону про вчинення ними кримінально караного правопорушення за статтею 368 Кримінального кодексу України. За отримання хабара, яке було пов’язане з вимаганням, відповідно до цієї статті чиновник-хабарник, який відповідав за протидію корупції в Миколаєві, може отримати тюремний строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна, також позбувшись права обіймати певні посади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*