Іспанія забороняє нетрадиційні медичні практики

Alev.biz

Офіційний Мадрид почав протидіяти сфері альтернативної медицини на законодавчому рівні. У повідомленні іспанського уряду заявлено, що з переліку послуг медцентрів цієї країни будуть виключені процедури та методики, пов’язані з нетрадиційною медициною.

Як повідомив Педро Санчес, який обіймає посаду голови уряду Іспанії, дії МОЗ будуть спрямовані на перешкоджання потенційно негативному впливу на організм пацієнтів практик альтернативної медицини, якщо вони використовуються як доповнення до традиційного курсу лікування.

В заяві не конкретизується поняття «альтернативної медицини» і не уточнюються практики, які виключаються з переліку послуг медцентрів, однак згадані гомеопатія та акупунктура.

У повідомленні іспанського кабінету міністрів наголошується, що безліч людей вірять в ті види лікування, ефективність яких не доведена науково.

«Гомеопатією» називають практику альтернативної медицини, при якій вживання малих доз ліків, що викликають в більш значних обсягах симптоми конкретної хвороби, нібито сприяє її лікуванню.

«Голковколювання», яку ще називають акупунктурою — це вплив на організм спеціальних голок в «особливих точках» тіла. Дискусії про ефективність акупунктури зберігаються в науковому середовищі й досі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*