МВФ: Україна сприймається у світі як значно корумпована держава

Finance.bigmir.net

МВФ та Світовий банк, які є головними українськими кредиторами, дали оцінку діям української влади в справі боротьби з корупцією.

Як заявив постпред Міжнародного валютного фонду в нашій країні Йоста Люнгман, його організація спостерігає прогрес в антикорупційних зусиллях відповідних відомств, проте ефективність в сфері боротьби з цим явищем залишається вкрай низькою. Люнгман нагадав, що за останній час жодного високопоставленого держдіяча не притягли до відповідальності за корупційну діяльність. І така ситуація зберігається попри те, що держава сприймається в світі як маюча високий рівень корупції, наголосив постпред міжнародної організації.

Дана заява була зроблена в ході щорічного заходу Fitch Ratings, який проходив в столиці.

Регіональний директор Світового банку Сату Кахконен в ході свого виступу заявила, що високий рівень корупції в країні стримує інвесторів, як і верховенство рішень особистого характеру замість правового верховенства. Вона зазначила, що спілкувалася з різними інвесторами, та відзначила можливості для інвестицій в Україну, однак звернула увагу й на стурбованість інвесторів наведеними нею факторами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*