Опоблок: необхідно терміново протидіяти техногенній катастрофі

naspravdi.net.ua

Нардеп ВР від «Опоблоку» Олександр Вілкул висунув ідею організації антикризового штабу, покликаного розв’язувати проблему відсутності теплопостачання в низці населених пунктів України.

З відповідною пропозицією він звернувся до голови держави Петра Порошенка.

Парламентарій заявив, що створення такого штабу необхідно в терміновому порядку для протидії техногенної катастрофи у сфері теплопостачання. Один з лідерів опозиційної політсили висловив готовність увійти в цей штаб для роботи в ньому та надання свого досвіду. Відзначивши, що зараз він є опозиціонером чинній владі, Вілкул підкреслив, що в даний час необхідно відкинути політичні амбіції.

Депутат Верховної Ради висловив свою впевненість в оцінці влади виборцями на майбутніх виборах, разом з тим закликавши негайно приступити до порятунку тих українців, які в даний момент замерзають у власних домівках. Опозиціонер висловив побоювання, що зволікання в подачі тепла збільшує ймовірність значної техногенної катастрофи.

Нагадаємо, що опалення відсутнє або подається з перебоями в будинках та установах Сміли (Черкащина), Кривого Рога Дніпропетровської області та Херсону. Ситуація призвела до локальних протестів та заворушень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*