Главою податкової України може бути призначена “особистий Головбух” Президента

slovoidilo.ua

Коментуючи втечу екс-керівника ДФС Мирослава Продана, журналіст Олександр Дубінський заявив на своїй сторінці в Facebook, що вигодонабувачем від втечі з України колишнього високопоставленого чиновника є чинний Президент України Петро Порошенко.

Дубинський пояснив, що після звільнення Продана, згідно з його інформацією, на цю посаду може бути призначено Ніну Южаніну, яку називають особою, наближеною до голови держави, та його «особистим головним бухгалтером».

В такому випадку, зазначив журналіст, це легко пояснить, чому з такими численними звинуваченнями на свою адресу Продану вдалося покинути Україну.

Нагадаємо, що Мирослав Продан переслідується Спеціальною антикорупційною Прокуратурою у зв’язку з придбанням та будівництвом об’єктів нерухомості на території України та Турецької Республіки, для чого головний податківець привертав підставних осіб.

На два об’єкти нерухомості, розташованих на турецькому курорті Бодрум та приналежних колишньому голові ДФС, накладено арешт. Вартість арештованого нерухомого закордонного майна оцінюється приблизно в півмільйона доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*