Експерт: опозиційний кандидат у Президенти проходить у другий тур

Art-house.esy.es

В ефірі каналу «112 Україна» кандидат політичних наук Олексій Якубін оцінив шанси опозиції на проходження до другого туру Президентських перегонів.

За словами Якубіна, ключовий нюанс буде полягати в тому, що кандидат від опозиції повинен бути єдиним та основним. Він звернув увагу на те, що зараз таку консолідацію проводять «Опоблок» та партія «За життя».

Якщо ця консолідація явить єдиного кандидата, то, виходячи з цієї позиції, будуть проведені переговори з іншими політичними гравцями, які мають свої амбіції на виборах. Якщо ці гравці приєднаються до платформи, створеної двома опозиційними політсилами, то це відповідно збільшить консолідацію.

Таке рішення опозиції продемонструє виборцю наявність єдиного кандидата від сили, що пропонує йому мир, виконання «Мінських угод», невтручання в церковні питання та відновлення держави з соціальними зобов’язаннями.

Нагадаємо, що лідер «За життя» Вадим Рабинович відмовився від участі в Президентських виборах в якості кандидата від створеного з «Опоблоком» політичного альянсу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*