У Глазго незадоволені Brexit в варіанті Терези Мей

Nexchange.com

Два перших міністра від Шотландії і Уельсу вимагають в листі на адресу Терези Мей зустрічі з британським прем’єром у зв’язку з Brexit. Нікола Стерджен та Керуін Джонс вказали в листі, що наявність критичних питань, які впливають на населення Шотландії та Уельсу, потребують участі цих двох політиків.

Також стало відомо, що шотландський уряд розкритикував запропонований британським прем’єром Терезою Мей варіант угоди по Brexit — процесу виходу Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу.

Майкл Рассел, який обіймає посаду шотландського міністра з конституційних відносин, назвав Brexit кроком до «уявного минулого», і визнав угоду щодо виходу Британії з ЄС «фактично мертвою». Рассел також пригрозив влаштувати голосування по Brexit в парламенті Шотландії.

Політик заявив, що законодавчий орган цієї частини Великобританії може влаштувати голосування до розгляду Brexit в Палаті громад. На такий крок в Глазго підуть, якщо Брюссель погодиться на Brexit в варіанті Терези Мей.

У британських ЗМІ зазначається, що шотландське голосування на угоду між Лондоном і Брюсселем не матиме ніякого впливу, проте явно позначить позицію «Шотландської національної партії» по Brexit, та її явне невдоволення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*