Колишній керівник СБУ: протистояння України з РФ буде сумним

M.gordonua.com

Ігор Смешко, який займав пост керівника Служби безпеки України в роки другої каденції Президента Леоніда Кучми, спрогнозував наслідки прямого зіткнення України з Російською Федерацією.

Він розкритикував поточну ситуацію в країні, вказавши на відсутність економічних успіхів та розвинених Збройних сил. Відзначивши, що сьогоднішня Україна може протидіяти озброєним групам противника, який знаходиться в ОРДЛО, він заявив, що прямі наступальні дії російської армії з застосуванням повітряних засобів атаки призведе до того, що українська армія просто не вистоїть.

Колишній високопоставлений спецслужбіст також піддав критиці військовий бюджет, який, на його думку, витрачається в даний момент неефективно. Смешко підкреслив, що на майбутній рік у військову сферу закладено 5,3% ВВП, проте на що вони йдуть, дізнатися неможливо.

Нагадаємо, що минулого місяця опозиційний нардеп Вадим Рабинович заявив про катастрофічну ситуацію в українській економіці, вказавши на превалювання в бюджеті майбутнього року витрат на обслуговування зовнішніх боргів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*