Судовий розгляд одеських «подій 2 травня» триває

mogilew.by

В Одесі Малиновський райсуд оголосив дату розгляду справи по вбивствах та інших злочинах, скоєних в цьому місті 2 травня 2014 року. Відповідне повідомлення було розміщено на Інтернет-ресурсі «Судова влада України».

Нагадаємо, що 15 листопада було проведення підготовче засідання суду, в ході якого сторона захисту обвинуваченого заявила про бажання розгляду справи присяжними.

З повідомлення порталу «Судової влади» стало також відомо, що здійснена заміна судового голови. За рішенням Вищої ради правосуддя був зміщений з відповідної посади Сергій Жуковський, на зміну якому призначено Олексія Стариков.

В ході зіткнень в центрі Одеси 2 травня 2014 року, між групами осіб з ворогуючих політичних таборів відбулося масове кровопролиття, яке призвело до десятків жертв. Судові процеси, покликані встановити винних в організації та скоєнні навмисних вбивств та інших злочинів, супроводжувалися громадськими скандалами. Оцінки зіткнення, які привели до загибелі 48 загиблих, зберігають полярність в українському суспільстві й сьогодні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*