Мінспорт України: Washington Post бреше про нацизм в нашій країні

Washingtonpost.com

Керівник Міністерства молоді та спорту Ігор Жданов назвав неправдивим матеріал американського видання Washington Post про членів радикальних організацій, що працюють у дитячому таборі на Тернопільщині, й які вчать дітей ненависті та вбивствам.

Він звернув увагу на той факт, що інформація про пряме спонсорування цього дитячого табору його відомством є неправдивою. Жданов акцентував увагу на тому, що всі громадські проекти, на які виділяється фінансування, проходять конкурс. Комісія при міністерстві ретельно аналізує всі заявки на наявність дискримінації за різними ознаками або ксенофобської ідеології, підкреслив він.

Також Жданов зазначив, що обласна тернопільська організація, яка стала фігурантом матеріалу американських журналістів, дійсно подавала заявку на конкурс Мінспорту, проте чиновники відхилили її, про що є відповідне рішення профільної комісії.

Нагадаємо, що автори статті в Washington Post звернули увагу на дитячий табір, що працює в Тернопільській області, де члени націоналістичної організації активно роз’яснюють дітям свою ідеологію, закликають до ненависті у відношенні певних національних та ідеологічних груп, а також навчають чинити розправи над ворогами шляхом вбивства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*