Президент знайшов покупця для «Кузні на Рибальському»

sudostroy.com

Прес-служба інвестиційних фондів, які знаходяться в розпорядженні чинного українського голови держави Петра Порошенка та його бізнес-партнера Ігоря Кононенка, розповсюдила повідомлення про продаж підприємства «Кузня на Рибальському».

Як стало відомо, договір купівлі-продажу був укладений з «Евінз Лімітед», компанією кіпрської реєстрації. Фактичним власником даної фірми є український підприємець та політик Сергій Тігіпко.

Вартість проданих акцій в фондах Президента та його партнера назвати не змогли, пославшись на обов’язкове дотримання таємниці при укладанні подібних угод, проте додали, що грошові кошти від продажу надійдуть в розпорядження юросіб сторони-продавця в кілька траншів.

Антимонопольний комітет схвалив угоду, визнавши її відповідність українському законодавству та дозволивши реалізацію купівлі-продажу. Угоди між двома сторонами готувала одна з найбільших у світі груп аудиторів «Ернст енд Янг».

Як раніше стверджував Президент, продаж заводу була проведена з метою уникнення конфлікту інтересів, через те, що українське підприємство є виконавцем оборонних замовлень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*