Прокуратура України: Янукович передав у розпорядження УПЦ МП Свято-Успенську Почаївську лавру

tcb.com.ua

Передача споруд, які входять в Почаївську Свято-Успенську лавру, до розпорядження УПЦ Моспатріархата, буде розслідувана Нацполіцією.

Слідче управління Міністерства внутрішніх справ почало кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовою особою. Процесуальне керівництво по цій справі взяла на себе прокуратура Тернопільщини.

Кримінальну справу було заведено після публікації почаївським місцевим депутатом Тарасом Паляницею серії документів державної реєстрації, які свідчать про рішення в 2003 році Віктора Януковича передати в розпорядження УПЦ МП шість об’єктів, які входять у Свято-Успенську Почаївську лавру. Як свідчать документи, до 2052 року споруди Лаври будуть перебувати у веденні духовенства Моспатріархату з правом продовження права подальшого користування.

Нагадаємо, що в 2003 році Віктор Янукович очолював Кабінет міністрів. Після програних Президентських перегонів 2004 він подав у відставку та перейшов в опозицію.

Як заявили в Тернопільській обласній прокуратурі, наявність договору про передачу споруд зараз розглядається як предмет дослідження, необхідний для досудових слідчих дій по цій справі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*