У Києві буде проведено навчальний витік аміаку

Gorod.dp.ua

У Київській міськадміністрації попередили жителів міста про те, що в поточному місяці 20 і 21 числа в місті пройдуть масштабні навчання, в яких залучать понад півсотні спецмашин, а також військових, фахівців ДСНС і на “десерт” включать електросирени.

Влада міста повідомляє, що 20 листопада навчання, з ревом електросирен, проведуть в Оболонському районі, а 21 листопада – в Дніпровському і Деснянському районах міста.

В перший день заходу, на в’їзді в столицю, відпрацюють схеми обмеження руху вантажних машин і різні ситуації під час рясних снігопадів. Цього ж дня на київському заводі “Оболонь «трапиться» витік” аміаку, який наші фахівці без зусиль усунуть.

У другий день, 21 листопада, групи відпрацьовуватимуть практичні навички вже на території Київського інституту водного транспорту, дитячої міськлікарні №2 та ще на кількох підприємствах, де “евакуюють населення” та ліквідують масштабне підтоплення.

Також у Святошинському районі на територіях університету харчових технологій, “Укрпошті” та “Київмедпрепараті” опрацюють на практиці військовий стан і всі його тонкощі.

Влада Києва закликала місцевих жителів і гостей міста не лякатися при реве електросирен і при пересуванні по місту великої кількості спецтехніки.

Також вибачилися за тимчасові незручності та можливі затори на дорогах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*