Київські сквери імені Бориса Нємцова та Кузьми Скрябіна

Politeka.net

У Києві скверу, розташованому недалеко від головного диппредставництва Росії в Україні, присвоїли ім’я росіянина Бориса Нємцова. За це рішення проголосували шістдесят дев’ять депутатів Київради.

Крім того, було вирішено назвати розташований на вулиці Василя Порика (Подільський район столиці) сквер на честь співака, телеведучого та письменника Кузьми Скрябіна.

Відзначається, що присвоєння імені музиканта скверу в Подільському районі Києва було проведено на прохання жителів столичного житломасиву Виноградар. Кияни аргументували своє побажання тим, що відомий співак проживав зі своїми рідними в цьому відомому житловому масиві столиці, спілкуючись зі своїми сусідами.

Борис Нємцов — російський держдіяч, який займав опозиційну стосовно до Кремля позицію, підтримуючи Євромайдан та українські реформи. Загинув в Москві в результаті замаху у 2015 році.

Андрій Кузьменко, який виступав під псевдонимом «Кузьма Скрябін» — уродженець Львова, співак, композитор, поет і ведучий, загинув в ДТП в тому ж році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*