Угорщина налагоджує контакти з політичними конкурентами Порошенко

Pri.org

Віктор Орбан, який обіймає посаду голови уряду Угорщини, в ході свого виступу перед Радою діаспори заявив, що офіційний Будапешт налагоджує контакти з потенційними переможцями майбутніх Президентських перегонів в Україні.

Угорський політик зазначив, що вже зараз робляться спроби обговорити з ймовірними кандидатами на пост українського Президента ті зміни, які можуть бути зроблені новим лідером нашої країни після його вступу на посаду.

У своїй промові Віктор Орбан підкреслив, що досягнення домовленостей в українсько-угорському діалозі при діючій сьогодні української влади не представляється можливим, і закликав дочекатися виборів Президента України.

Також угорський прем’єр заявив, що в України не спостерігаються доступні для огляду перспективи вступу до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу. На його думку, повернення Києва на шлях партнерства та дружніх відносин з Угорщиною є єдиним шляхом до ЄС і НАТО.

Він також висловив надію, що Україна в майбутньому скористається пропозиціями Угорщини з розвитку закарпатського регіону і стане державою, де не переслідується угорська діаспора.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*