Нацгвардія спростовує затримання свого снайпера «по справі Майдану»

Telegraf.in.ua

На офіційній сторінці в Facebook Національної гвардії України виступили зі спростуванням інформації, раніше опублікованої в мас-медіа, про службу в цій структурі підозрюваного в снайперській стрілянині під час подій початку 2014 року.

У заяві наголошується, що інформацію ЗМІ було перевірено. Відомство повідомило, що жодного чинного снайпера з їхніх лав, який міг би стріляти в театрала та активіста Євромайдану Олександра Храпаченка, не виявлено, а інформація журналістів про факт затримання такого службовця Нацгвардії є неправдивою.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомили про затримання екс-співробітника Міністерства внутрішніх справ, який на початок 2014 року служив у внутрішніх військах. Його підозрюють у скоєнні вбивств під час Євромайдану на вулиці Інститутській в Києву.

Сергій Горбатюк, який є головою Департаменту спецрозслідування Головного слідчого управління Генпрокуратури, заявив, що снайпер служив в ВВ МВС, після чого перейшов до Національної гвардії. Горбатюк уточнив, що на момент затримання підозрюваний вже залишив службу та працював на одному з приватних підприємств.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*