Які компенсації в ЄС покладені пасажирам запізнілих поїздів

tariff-services.gta-travel.com

Європейський парламент більшістю голосів вніс зміни в транспортне законодавство для захисту прав пасажирів залізниці на території Євросоюзу.

Згідно з новими правилами, ті пасажири, які були змушені чекати свій поїзд понад однієї години без поважних причин з боку перевізника, повинні отримати від нього не одну чверть як раніше, а половину ціни квитка на проїзд. При цьому пасажир буде зберігати своє право на здійснення поїздки.

При затримці, яка тривала понад півтори години, пасажиру буде відшкодовано 75 відсотків від вартості квитка на проїзд, а при двогодинному запізненні поїзда до перону буде повернута вся вартість.

Крім того, пасажирам європейських залізниць дозволено здійснювати посадку в вагон з велосипедами в будь-яких поїздах.

Також постановою депутатів Європейського парламенту введені обмеження в перелік випадків, якими залізничні компанії на території ЄС можуть пояснити затримку пасажирського поїзда.

У держав-членів Європейського союзу відібрано право на вчинення «тимчасових винятків» в деяких правилах перевезень пасажирів на внутрішніх рейсах. Будь-які винятки скасовуються через один рік після вступів змін від Європарламенту в силу.

Рішення депутатів Європейського парламенту тепер буде розглядатися Радою Євросоюзу, якому ставиться в обов’язок провести переговори з країнами ЄС щодо впровадження змін в транспортне законодавство.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*