Франція стурбована загрозою торгової війни між США і КНР

hdforex.com

Голова французького Мінфіну Бруно Ле Мер шістнадцятого листопада виступив із заявою, що у світі може виникнути холодна війна у торговельний сфері. Причиною цього стали розбіжності між Сполученими Штатами та Китаєм. Проте, міністр підкреслив, що найважливіше те, що в холодну війну між двома країнами будуть втягнуті усі та, ймовірно, що усі країни, в першу чергу європейського континенту, програють. Водночас, на думку міністра, якщо торгівельна війна все ж почнеться, то вона згубить усю світову економіку. Йти на цю війну – дуже нерозумно.

Бруно Ле Мер підкреслив, що саме КНР має піти на декілька поступок. В першу чергу, мова йде про проблеми крадіжки інтелектуальної власності, обмежений доступ на ринки країни, а також про повагу світових норм та про втручання у політичне життя країн Заходу.

Нагадаємо, що ще у вересні у Сполучених Штатах прийняли рішень ввести десяти відсоткові мита на суму, яка досягає двохсот мільярдів доларів на товари із Китаю. Крім цього, в країні зазначили, що, якщо Китай не поступиться, то мита зростуть до двадцяти п’яти відсотків. Водночас, в КНР також ввели мита на товари зі Сполучених Штатів на суму у шістдесят мільярдів доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*