Тука: Україна не зможе побудувати військову базу в Азові

24tv.ua

Інформвидання «РИА Новости» інформує, що заступник голови МінТОТ Георгій Тука в ефірі телевізійного каналу «Прямий» розповів про неможливість створення військової морської бази в акваторії Азова через дефіцит коштів. Він заявив, що абсолютно не вітає ініціативи, що передбачають будівництво баз в прибережних містах, оскільки дані ідеї суперечать наявному положенню справ, а також питанням ведення війни, як на суші, так й на морі.

Заступник міністра також зазначив, на будівництво військово-морської бази необхідно виділити велику суму грошей та чималу кількість часу. На даний же момент у держави немає ні того, ні іншого. Водночас, він упевнений, що заяви про те, що українська армія здатна дати відповідь флоту Російської Федерації – повністю суперечать чинним реаліям.

Необхідно нагадати, що п’ятнадцятого листопада в Україні були затримані п’ятнадцять суден. Причиною арешту послужило прибуття кораблів в порт Криму. Одночасно з цим, керівництво Російської Федерації заявило про протиправність цього затримання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*