ГПУ зобов’язана розслідувати справу про відпочинок Порошенка на Мальдівах

Nokta.md

Колишній заступник голови ГПУ Ренат Кузьмін у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що, згідно із судовим рішенням, Генпрокуратура зобов’язаний провести розслідування відпочинку голови держави Порошенко на Мальдівах.

Він зазначив, що причиною розслідування став той факт, що нібито Порошенко виїхав з країн за допомогою фальшивих документів. Кузьмін написав, що один зі столичних судів надіслав йому ухвалу, відповідно до якої, ГПУ зобов’язана провести розслідування, а також відкрити кримінальну справу.

Основою має стати факт зловживання службовим становищем співробітниками державної охорони, Служби безпеки, а також ДФС при виготовленні фальшивих документів для голови держави та його сім’ї. Ці документи дозволили зазначеним особам покинути межі держави. При цьому ще однією підставою для відкриття кримінального провадження має стати факт сприяння зазначеним особам у нелегальному перетині держкордону.

Кузьмін нагадав скандальний відпочинок голови держави на Мальдівах. Раніше інформагентство «Страна», посилаючись на джерела у вітчизняній спецслужбі, інформувало, що Порошенко з родиною на кордоні надали фальшиві документи з підробленими прізвищами. До цього, кореспонденти «Схем» розповідали про те, що в період з першого по восьме січня поточного року голова держави провів відпочинок на Мальдівах, вартість якого досягала п’ятисот тисяч доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*