Польща підтримає Україну в прагненні до членства в ЄС та НАТО

Svobodaslova.info

Представник зовнішньополітичного польського відомства в Україні Ян Пєкло шістнадцятого листопада виступив із заявою, що україно-угорські питання не повинні стати на шляху України в прагненні до членства в ЄС та Північноатлантичному Альянсі. Таким чином, польська сторона є противником того, щоб україно-угорські протиріччя виносилися на глобальний рівень в рамках співпраці з Альянсом.

Ян Пєкло також розповів про думку Польщі щодо винесення двосторонніх протиріч на рівень Північноатлантичного Альянсу. Зокрема, він зазначив, що він та країна, яку він представляє, повністю підтримують українську сторону та її прагнення стати частиною ЄС та НАТО.

Крім цього, посол зазначив, що дана теза є не просто побажанням, а являє собою офіційну позицію Польщі. Необхідно нагадати, що раніше Будапешт запропонував в Північноатлантичному Альянсі переглянути всі програми про підтримку української сторони. Угорщина також всіляко блокує зустрічі України та блоку на рівні міністерств. Причиною цьому стало положення про мову в українському законодавстві.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*