Яценюк: рішення про мою участь у Президентських перегонах прийме партія

www.tvnet.lv

Голова партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк шістнадцятого листопада виступив із заявою, що рішення про те чи буде висуватися кандидатура від політичного об’єднання на посаду голови держави буде прийнято на черговому з’їзді, який відбудеться вже в січні наступного року. Яценюк також нагадав, що кінцевий термін висунення кандидатур на пост голови держави – четверте лютого.

Крім цього, голова партії наголосив, що намірів вибирати чисто технічну кандидатуру, основна мета якої – забрати якийсь відсоток голосів у інших претендентів, у політичного об’єднання немає. Він підкреслив, що рішення про висунення повинна прийняти сама партія, оскільки, якщо кандидат візьме участь в Президентській гонці, він зробить все, щоб перемогти.

Водночас, відповідаючи на запитання про можливе президентство лідер партії підкреслив, що воно обов’язково буде, однак, коли – це питання часу. Він не виключає ймовірності, що воно настане на цих виборах. Крім цього, Яценюк відповів й на питання про можливість висунення в кандидати чинного голови уряду Гройсмана. Він зазначив, що такий сценарій неможливий, оскільки партія для висунення в Президенти повинна вибрати когось з числа її членів, до яких Гройсман не відноситься.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*