Смілянський: “Укрпошта” не повинна бути політичним майданчиком

goodnews.ua

В ефірі телевізійного каналу «5 канал» гендиректор вітчизняного підприємства «Укрпошта» Ігор Смілянський повідомив про те, що більше площа підприємства не буде надаватися для розміщення політичної реклами.

Він зазначив, що закрив такий вид реклами як послуги. Таке рішення він обґрунтував тим, що не хоче вирішувати портрет якого кандидата повинен висіти по лівій стороні, а який по правій. Єдине бажання гендиректора, щоб пошта була поштою, де громадяни могли б перебувати у нормальній спокійній атмосфері.

Крім цього, основною метою Смілянського є перетворення «Укрпошти» у звичайну компанію, яка не мусить бути агітаційним майданчиком. Водночас, він зазначив, що, якщо мова йде про поширення агітаційних матеріалів за допомогою пошти, то у цьому проблеми немає, оскільки робота пошти й полягає в доставлянні людям тих або інших матеріалів. Та й тут, як виявилось, не все так просто. Перед тим, як розповсюджувати агітаційні матеріали, гендиректор підприємства особисто їх перевіряє.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про ріст збитків на підприємстві, які зросли майже до двадцяти чотирьох відсотків та склали понад півмільярда гривень. Водночас, в минулому році сума збитків досягала понад двохсот мільйонів гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*