Клімкін обговорив з Помпео подолання корупції в Україні

Wjactv.com

Інформагентство «ТАСС» інформує, що голова зовнішньополітичного відомства Клімкін розповів про те, що в ході засідання комісії на рівні МЗС України та США були підняті питання про подолання корупції на українській території, а також питання щодо ситуації на сході країни. Український представник підкреслив, що установа комісії буде представляти із себе чіткий план, який буде використовуватися у вигляді живого інструменту.

Голова українського МЗС розповів, що в рамках переговорів з головою Державного департаменту Сполучених Штатів Помпео були порушені питання про постачання необхідного устаткування для ЗСУ, подальші дії в ситуації на сході країни та з Кримським півостровом. Крім цього, на обговорення також винесли ситуацію у водах Азова, проблеми санкцій та подолання корупції.

Голова українського Міністерства закордонних справ зазначив, що наступне засідання пройде вже наступного року. Водночас, представник Держдепу розповів, що обговорив з українським міністром реалізацію демократичних реформ, незалежність судової системи, проблеми корупції та прав людини, а також взаємовідношення української влади з сусідніми державами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*