Експерт: санкції проти Росії не показують ефективного результату

Timenews.in.ua

У прямому ефірі телевізійного каналу «112» вітчизняний експерт у галузі міжнародних питань Ірина Верещук виступила із заявою, що обмежувальні заходи проти Російської Федерації не показують ефективності в першу чергу через парадоксальний устрій світової системи. Це обумовлено тим, що на даний момент ми зіткнулися із ситуацією, де в багатополярному світі кожна держава шукає своє місце під сонцем, тобто можливості заявити про себе та свої погляди на устрій світу. Саме цей фактор, на думку експерта, й впливає на те, що санкції проти Росії не показують ефективного результату.

Крім цього, на думку експерта, санкції щодо питань виборів в «ЛДНР» можуть відбитися й на Російській Федерації, проте ніякого ефекту від них не буде. Вона впевнена, що такі рішення в Україні приймаються лише для показовості.

Верещук зазначила, що обмежувальні заходи, які приймають в Україні, свідчать про те, що вони спрямовані проти окремих осіб, однак за всі чотири роки війни, російські бізнесмени продовжують працювати на українській території. У зв’язку з цим, говорити про те, що нові санкції будуть ефективні – безглуздо.

Зазначимо, що відносини Росії та західних країн загострилися через конфлікт, що виник на українській території. Країни Заходу заявили про те, що Росія втручається у внутрішній конфлікт, та ввели низку обмежувальних заходів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*