Європа вводить обмежувальні заходи проти Угорщини

Arsboni.hu

Інформивдання «ДС» повідомляє, що в ефірі телевізійного каналу «Прямий» представник ПАРЄ, а також постпред делегації Верховної Ради в Асамблеї Володимир Ар’єв інформує, що ЄС може прийняти рішення, згідно з яким, покарає Угорщину.

Підставою даного рішення можуть стати низка прийнятих Будапештом положень законів, які перешкоджають розвитку громадянського суспільства в державі. Він підкреслив, що на даний момент у Будапешта є низка серйозних розбіжностей з Європейським Союзом.

Причиною цього стає низка положень законодавства, які приймаються владою країни та які в більшості своїй суперечать принципам демократії. Частина з цих положень істотно обмежує розвиток громадянського суспільства. У зв’язку з цим, ймовірність введення ЄС обмежувальних заходів щодо Будапешта з часом все більше зростає.

Крім цього, депутат підкреслив, що Україні варто було б скористатися цією ситуацією, їй необхідно максимально зміцнити роботу з ЄС та Північноатлантичним Альянсом, для того, щоб Угорщина вела діалог вже безпосередньо зі своїми партнерами, якими часто й прикривається.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*