Андрій Шевченко пояснив поразку збірної України

terrikon.com

Тренер української футбольної збірної Андрій Шевченко розповів про причини поразки в гостьовому матчі в рамках Ліги націй. Зазначимо, що програш команди Словаччині став найбільшим з часів того, як Шевченко став тренером. Необхідно нагадати, що українська збірна програла матч з рахунком 1:4.

Шевченко пояснив, що на початку матчу гравці збірної розгубилися, тим самим допустили низку помилок. Крім цього, в даному матчі, команда використовувала довгі передачі, що в цілому, для нашої збірної невластиві.

Важливим чинником виявився й перший забиті гол в наші ворота, який стався досить рано. Однак вже після перерви наші футболісти перелаштувалися та почали використовувати іншу тактику гри. Тренер уточнив що про рахунок не йдеться, оскільки він міг бути абсолютно іншим.

Шевченко розповів, що перед самим матчем довелося змінити склад гравців, оскільки у Яремчука виникли несподівані проблеми в області спини. Таким чином, на поле випустили молодого гравця Боярчука, який безсумнівно отримав вагомий досвід. Пізніше в гру вступали й інші гравці, які освіжали її та робили яскравіше. Важливим, на думку тренера, виявився й той факт, що один з гравців Кривцов отримав травму, про тяжкість та серйозність якої говорити поки рано. Шевченко підкреслив, що в цьому матчі акцент робився на зміцненні флангів, проте основною помилкою команди стало використання довгих передач.

Водночас, тренер збірної зазначив, що ще перед грою низка футболістів були травмовані. У зв’язку з цим, ризики були свідомими. Але, тим не менш, в якихось моментах тренер задовольнив роботу команди, але все ж, команді потрібно проаналізувати дану поразку та рухатися далі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*