Холодомор у Кривому Розі триває

Biz.liga.net

“Криворізька теплоцентраль” ще 13 листопада повідомила, що всі котельні працюють – чекайте тепла. Тих, у кого батареї були холодними, підбадьорювали – протягом 3-х днів опалення до вас дійде. Та ось тільки судячи зі скарг з соцмереж, ще сотні будинків не отримали тепла. Приміром, Зарічний-1, 3, 5; на вул. Невська, 3, 16, 18; Балакіна, 37; Покровського, 25 і 27; Кармелюка, 5; Ярославська, 3; Тесленко, 13; вул. Нарвська 7, 9, 11 люди скаржаться, що у квартирах всього 8-12 градусів.

Диспетчери теплоцентралі називають різні варіанти відсутності опалення. Для деяких це пориви в трубах, до кого черга не дійшла, комусь треба чекати ще 10 днів, у когось ремонт, а деяким “пощастило” і теплоцентраль не схвалила теплі батареї для них.

Нагадаємо, 16 листопада міськвиконком Кривого Рогу підтвердила, що проблема з опаленням вирішена і були виділені ліміти на газ, яких повинно вистачити на весь опалювальний сезон.

А ось з ремонтами тепломережі залишаються загадки. Щороку влада голосно звітує в готовності до опалювального сезону, але починається він під Новий рік. 17 листопада проходить позачергова сесія в мерії з приводу зриву опалювального сезону.

Глава Кам’янського теж зміг отримати ліміти газу на опалювальний сезон для міста. 15 листопада розкочегарили котли ТЕЦ і поступово підключають будинки до опалювальної системи. Місто підписало поручительську угоду з “Нафтогаз”, що виплатить за 5 років майже 150 млн гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*