Канцлер ФРН визнала помилки в міграційній політиці

znaj.ua

Інформвидання «DW» інформує, що в ході зустрічі з місцевими жителями німецького міста Хемніц, де влітку сталося вбивство, вчинене біженцями, голова уряду ФРН Меркель заявила, що визнає наявність недоліків в міграційній політиці держави. Вона зазначила, що усвідомлює той факт, що жителів хвилює питання безпеки, а також поділяє їх невдоволення та обурення тією ситуацією, яку створюють біженці.

Меркель зазначила, що мігранти пішли на вбивство, яке жахнуло всіх жителів країни. Однак голова уряду також висловила осуд подальшим діям з боку німецьких право радикальних організацій, які стали ініціаторами протестних демонстрацій.

Федеральний канцлер підкреслила, що в міграційній політиці ФРН дійсно є низка помилок. Однією з них є той факт, що німецький уряд не прийняв своєчасно рішення про визнання певної кількості держав безпечними для життя людей, тим самим не зменшив потік мігрантів. Крім цього, вона висловила жаль, що на даний момент будь-який прогрес у вирішенні проблеми відсутній.

Необхідно відзначити, що до цього в ФРН було прийнято рішення зробити більш жорсткими закони, що передбачають надання притулку мігрантам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*