Львівська маршрутка втратила колеса в ході рейсу

Informator.news

В ході проходження своїм рейсом у Львові у мікроавтобуса маршрутного таксі відлетіли задні колеса. Аварія сталася неподалік від території ЛАЗ.

Завдяки тому, що рейс здійснювався рано вранці, в мікроавтобусі перебувало лише декілька пасажирів, з яких ніхто не постраждав.

Журналісти зробили запит чиновникам транспортного управління Львівської міськради, однак ті не змогли надати конкретну відповідь, припустивши, що транспортний засіб було зайнято в приміських перевезеннях.

За поточний рік це був не перший інцидент подібного роду з маршрутними автобусами. У серпні в українській столиці на території району Троєщина у маршрутного таксі в ході руху відвалилося колесо. До цього колеса в ході руху втратив тролейбус з парку київського громадського транспорту, розламавшись через аварію практично навпіл.

Аналогічний випадок стався в Полтаві. Застарілий і технічно несправний мікроавтобус втратив колеса в центрі міста. Правоохоронці з’ясували, що транспортне підприємство заощаджувало на техобслуговуванні власного автопарку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*